Jdi na obsah Jdi na menu
 


Věky v AoE3


I. Discovery Age


Věk objevů slouží doopravdy jen k„objevování“ nejbližšího okolí. Budete moci trénovat jen osadníky či rybářské lodě, na vojenské jednotky vtomto věku zapomeňte, takže se musíte ztohoto věku dostat co nejdříve, hned jak seženete 800 jídla. Jinak hrdinou sbírejte různé poklady válející se po zemi.

II. Colonial Age (800F)

V tomto věku dochází krozmachu vojenské výroby. Co nejdříve byste si měli pořídit jednotky na obranu. Užitečné bude se opevnit zdí či alespoň strategicky umístit věže. Dochází také krozvoji obchodu nejen na obchodních stezkách, ale i mezi vámi a indiány. Naplno se rozvinula těžba zlata, stříbra a ražba mincí, které jsou tolik potřebné pro najímání nových jednotek. Dochází kpřechodu kfarmaření či chovu ovcí.

III. Fortress Age (1200F, 1000C)

Nastává čas opravdových bojů. Budete mít možnost postavit pevnost, dochází kzlepšování zbraní jednotek i jejich celkovému upgradu. Začínají se objevovat první děla, která znamenají zkázu pro semknuté formace pěšáků či nechráněné budovy. Na moři se objevují válečné fregaty, Dochází ke vzniku rozsáhlých plantáží, těžební techniky se dostávají na vysokou úroveň.

IV. Industrial Age (2000F, 1200C)

Průmyslová revoluce se šíří zAnglie a rychle zachvacuje nový svět, dochází kmechanizaci výroby, objevují se první železnice. Zkasáren vycházejí skvěle vycvičené jednotky, dochází ke zlepšení jejich zbraní. Jsou vynalezeny nové typy děl umožňující ještě lepší eliminaci nepřítele. Na moři se objevují nové lodě sdalekonosnými děly, hospodářství se dostává na nejvyšší úroveň.

V. Imperial Age (4000F, 4000C)

Poslední věk hry. Do rukou se vám dostanou nová, elitní děla, nejsilnější loďstvo a elitní pozemní jednotky. Dostaví se možnost postavit Kapitolu a v ní ohromně účinné, leč nákladné vynálezy.
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář